Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Rekolekcje SEN

W dniach 8-13 listopada 2022 r. w Niepokalanowie Lasku odbyły się kolejne rekolekcje w ramach programu Szkoły Ewangelizacji Niepokalanej.


Rekolekcje Kolbiańskie u Misjonarek

Franciszkanie wraz Misjonarkami Niepokalanej Ojca Kolbego pragną serdecznie zaprosić na Rekolekcje Kolbiańskie, które odbędą się w dniach 25-27 listopada 2022 r. w Domu Misjonarek w Harmężach.


Rycerzyk Niepokalanej - listopad 2022

Lektura listopadowego numeru „Rycerzyka Niepokalanej” pomoże najmłodszym odkryć jak ważne jest pragnienie zostania świętym i dostania się do nieba.


Rzym. Obchody 40. rocznicy kanonizacji św. Maksymiliana

16 października 1982 r. na Placu św. Piotra w Rzymie Ojciec święty Jan Paweł II kanonizował o. Maksymiliana Marię Kolbego. Wyjazd do Rzymu 40 lat później i udział w uroczystościach 40 lecia kanonizacji był potrzebą serca członków MI z Hiszpanii, Brazylii, Włoch i Polski. Nie mogło nas zabraknąć tam - w Rzymie, na Placu św. Piotra.


Rycerzyk Niepokalanej - październik 2022

W październikowym „Rycerzyku Niepokalanej” najmłodsi czytelnicy odnajdą ciekawe opowiadania. Na stronach „Rozważanie Ewangelii” przypomnienie o niedzieli misyjnej i o byciu misjonarzem.


Archidiecezja krakowska ma nowego Prezesa MI

W sobotę 10 września w Bazylice św. Franciszka z Asyżu w Krakowie, uroczystą Eucharystią Rycerze Niepokalanej Archidiecezji krakowskiej dziękowali Bogu za minioną kadencję.


MI w Harmężach ma nowego Prezesa

W niedzielę 11 września Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej przy Centrum św. Maksymiliana w Harmężach, dokonała wyboru prezesa lokalnego na kolejne cztery lata.


Inauguracja procesu beatyfikacyjnego

Proszę wszystkich o intensywną modlitwę, abyśmy mogli wymodlić i wyprosić tego prostego i pięknego Brata Innocentego jako świętego - kard. Kazimierz Nycz.


Rycerze w Kalwarii Zebrzydowskiej

W pierwszą sobotę września, przedstawiciele Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” z diecezji bielsko-żywieckiej udali się do Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej, aby zawierzyć Jej wszystkie wspólnoty MI w diecezji.


Spotkanie w Świnnej

W pierwszy piątek miesiąca września Prezes MI diecezjalna wraz z opiekunem odwiedzili wspólnotę w Świnnej k. Żywca.


Rekolekcje dla młodzieży w Harmężach

W wigilię uroczystości św. Maksymiliana M. Kolbego w Harmężach rozpoczęły się rekolekcje dla młodzieży, które poprowadziły Misjonarki Niepokalanej Ojca Kolbego, miejscowi Franciszkanie oraz Asystent MI diecezji kieleckiej ks. Sebastian Seweryn.


Dzień Modlitwy MI

Ogólnopolski Dzień Modlitwy Rycerstwa Niepokalanej to doroczne wydarzenie modlitewne, które skupia członków MI na wspólnej modlitwie.


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.