Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Dzień Modlitwy MI

Ogólnopolski Dzień Modlitwy Rycerstwa Niepokalanej to doroczne wydarzenie modlitewne, które skupia członków MI na wspólnej modlitwie.


Uroczystości Kolbiańskie

W niedzielę 14 sierpnia w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach i Oświęcimiu odbędą się uroczystości związane z 81. rocznicą męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana M. Kolbe, franciszkanina.


Nowy Zarząd MI w Częstochowie

W dniu 11 czerwca odbyło się Zgromadzenie Regionalne Stowarzyszenia „Rycerstwa Niepokalanej” Archidiecezji Częstochowskiej w Parafii św. Maksymiliana w Częstochowie.


Rekolekcje Rycerstwa Niepokalanej

Serdecznie zapraszamy na doroczne rekolekcje dla wspólnot Rycerstwa Niepokalanej oraz zainteresowanych duchowością maryjno-kolbiańską.


Nowa Prezes MI we Wrocławiu

W 8. rocznicę kanonizacji św. Jana Pawła II, 27 kwietnia 2022 roku we franciszkańskiej Parafii pw. św. Karola Boromeusza we Wrocławiu


Spotkanie diecezjalne MI - formacyjno-modlitewne w Żywcu

"Słowa takie jak: nieprzyjaciel, nienawiść w czasie trwającej obecnie wojny w Ukrainie są dla nas zrozumiałe, one może nam towarzyszą, może nawet są w nas. A Jezus przynosi nam nowe prawo, prawo miłości.


Rycerzyk Niepokalanej - marzec 2022

W numerze marcowym „Rycerzyka Niepokalanej” dowiemy się o rozpoczynającym się Wielkim Poście, a także o tym czym jest miłosierdzie i jak można je okazywać.


Spotkanie MI we Wrocławiu

W poniedziałek 21 lutego 2022 w kawiarence parafialnej odbyło się szczególne spotkanie wspólnoty MI z parafii św. Karola Boromeusza we Wrocławiu.


Diecezjalne Spotkanie Modlitewne W Harmężach

„Bóg nasyca nas Swoim Słowem” – powiedział w swojej homilii o. Arkadiusz Bąk CFMConv. podczas kolejnego już spotkania modlitewno-formacyjnego rycerzy Niepokalanej diecezji bielsko-żywieckiej.


Rycerzyk Niepokalanej - luty 2022

W numerze lutowym „Rycerzyka Niepokalanej” o Światowym Dniu Chorego, dalsza cześć modlitwy św. Maksymiliana M. Kolbego w opowiadaniu „Niepokalana w słoneczko ubrana”, wywiad z generałem Wojska Polskiego panem Józefem Hallerem.


100. rocznica wydania Rycerza Niepokalanej.

29 stycznia 2022 r. w Krakowie w Bazylice św. Franciszka z Asyżu odbyły się niezwykłe uroczystości związane z 100. rocznicą wydania pierwszego Rycerza Niepokalanej.


Spotkanie opłatkowe MI w Ciścu

W niedzielę 23.01.2022 r. o godz. 17.00 zgromadziliśmy się na mszy św. , po której spotkaliśmy się na opłatku.


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.