Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

W sobotę 24 marca 2018 roku odbyło się kolejne spotkanie Zarządu Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” Diecezji Bielsko-Żywieckiej, na którym powołano koordynatorów diecezjalnych.

„Dostrzegamy potrzebę nowych osób, które zaangażują się w poszczególne dzieła oraz chętnie będą rozwijać Rycerstwo Niepokalanej w naszej diecezji” – powiedziała Urszula Kraus, Prezes Stowarzyszenia.

Pani Prezes wraz z Zarządem diecezjalnym powołali do istnienia siedmiu koordynatorów do spraw: modlitwy i nabożeństw, rodziny, troski o chorych, śpiewu, marketingu i promocji MI, strony internetowej oraz działalności pielgrzymkowej. 

Nowo wybrani koordynatorzy natychmiast aktywnie włączyli się w powierzone im zadania. Obecnie pracują nad podjęciem modlitwy w intencji MI oraz próśb, które wierni wysyłają przez formularz znajdujący się na naszej stronie: www.mi.bielsko.pl, ewidencją osób starszych i chorych ze wspólnot, zorganizowaniem Rodzinnych Rekolekcji w duchu MI oraz przygotowaniem pielgrzymki do Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej k. Przemyśla.

Zarząd

Paulina Zaboronek

koordyn. ds. modlitwy

Ilona Kwaśny

koordynator ds. Rodziny

Małgorzata Kolonko

koordynator ds. troski o chorych

Mateusz Urbańczyk

koordynator ds. śpiewu

Jakub Pawlusiak

koordyn. ds. marketingu i promocji

Katarzyna Jagielska-Dziubek

koordynator ds. strony internetowej

Krystyna Kruczek

koordynator ds. działalności pielgrzymkowej

Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.