Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

powrót do listyRycerzyk Niepokalanej - styczeń 2023

Rozpoczynamy kolejny rok z „Rycerzykiem Niepokalanej”. W numerze styczniowym czekają dalsze przygody naszych bohaterów: Juzia i Zuzi, Janka i Miriam oraz Zosi, Mikołaja, Stasia i pozostałej rodziny. Pojawią się również nowe działy. Na stronie 12. rozpoczniemy cykl opowiadań o objawieniach Maryi od Cudownego Medalika we Francji w roku 1830. Towarzyszyć nam będzie Kasia, która spotkała się z Maryją.

Ten rok duszpasterski przeżywamy pod hasłem: Wierzę w Kościół Chrystusowy. Dlatego w „Rycerzyku” będziemy odkrywać Kościół, który jest naszym domem.

„Rycerzyk Niepokalanej” pomoże dzieciom w odkrywaniu pięknych zakątków Polski. Historyczne wędrówki zaprowadzą nas w styczniu do Gniezna – pierwszej stolicy Polski.

Rozpoczynamy także nowy dział Entomologię – naukę o owadach. Będziemy mogli zbierać kolejne karty. Kolekcję Owady otwiera Biedronka Siedmiokropka.

Czekają łamigłówki, rebusy, kolorowanki. Warsztaty rycerskie, ciekawostki o koniach i humor. Ostatnie strony „Rycerzyka” zajmuje Galeria z pięknymi pracami młodych czytelników.

Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.