Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

powrót do listy



Spotkanie formacyjne MI

W sobotę 9 stycznia 2021r. odbyło się online spotkanie formacyjne Rycerzy Niepokalanej zorganizowane przez Centrum św. Maksymiliana w Harmężach. Tematem konferencji, którą wygłosił o. Arkadiusz była: Niepokalana.

Ojciec Bąk powiedział m.in., że Maryja nie była „pierwszą z brzegu kobietą”. Ona była zapowiedziana przez proroków, była wolna od wszelkiego grzechu i wybrana – była czysta, Niepokalana!

W drugiej części spotkania Pani Joanna poruszyła aspekt nieczystości w życiu człowieka.

Na zakończenie spotkania głos zabrała Prezes MI Diecezji Bielsko-Żywieckiej Urszula dziękując wszystkim za udział jak również zapraszając do włączenia się w duchowe przygotowanie do wielkiej 80. rocznicy męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Kolbe, która przypadnie 14 sierpnia br.

Maryja!

Małgorzata

 

Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.