Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Transmisje wspólnej modlitwy Rycerzy Niepokalanej

W związku z zaistniałą sytuacją i niemożliwością kontynuowania formacji w duchu maryjno-kolbiańskim, serdecznie zachęcam do łączności duchowej i wspólnej modlitwy za pośrednictwem internetu.


Rycerzyk Niepokalanej - kwiecień 2020

Ukazał się kwietniowy numer Rycerzyka Niepokalanej, a w nim: jak dobrze słuchać Słowa Bożego, jaka powinna być nasza modlitwa do Maryi, czym jest posłuszeństwo, o ubóstwie świętego Franciszka i o cudzie eucharystycznym w Poznaniu a także kolejna lekcja origami. Do zdobycia...


Rycerze Niepokalanej walczą z koronawirusem

W ostatnich dniach w naszej Ojczyźnie powstaje wiele różnych inicjatyw, które mają na celu pomóc w walce z koronawirusem.


Najlepszy plan na życie - Słowo Boże

To już IV Niedziela Wielkiego Postu. Chwytaj chwile, nie dając się zniechęcić. Bóg ma dla Ciebie plan - najlepszy plan. Zapraszamy do wysłuchania kolejnego rozważania.


Droga krzyżowa ze św. Maksymilianem - online

Zapraszam wszystkich członków Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej, grup maryjnych oraz ludzi dobrej woli do łączności za pomocą naszego kanału na fb do uczestnictwa w Drodze krzyżowej.


Codzienna modlitwa za wstawiennictwem o. Kolbego

Zapraszam CODZIENNIE o godz. 21:30 wszystkich Rycerzy Niepokalanej do włączenia się we WSPÓLNĄ modlitwę w intencji Kościoła Świętego oraz naszej Ojczyzny.


Wielkopostne Rozważania ze św. Maksymilianem

Zachęcamy do codziennego udziału w niecodziennych rekolekcjach ze św. Maksymilianem.


Spotkanie modlitewno-formacyjne w Świnnej

Serdecznie zapraszamy 14 marca 2020 r. na kolejne spotkanie modlitewno-formacyjne, które odbędzie się w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Świnnej.


Droga krzyżowa - propozycja

Trwa Wielki Post a w nim nabożeństwa Drogi krzyżowej. Rycerze Niepokalanej ze Świnnej w oparciu o "Pasje" przygotowali rozważania.


Spotkanie formacyjne MI w Starej Wsi

W środę 4 marca br. w Starej Wsi odbyło się już drugie spotkanie formacyjne dla Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej.


Spotkanie modlitewno-formacyjne w Żywcu

„Rozpoczął się czas Wielkiego Postu, czas różnych ćwiczeń duchowych i naszych rycerskich wysiłków. Dlatego chciałbym na samym początku, abyśmy spojrzeli na postać św. Piotra


II Niedziela Wielkiego Postu - zapowiedź

Członkowie Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej z Centrum św. Maksymiliana w Harmężach serdecznie zapraszają do wysłuchania rozważań Słowa Bożego we wszystkie niedziele Wielkiego Postu.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.