Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Pielgrzymka dzieci do Niepokalanowa

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z Rodzinami i Opiekunami na V Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci, które odbędzie się w Niepokalanowie 11 września 2021 roku. W tym roku OSD będziemy przeżywać pod hasłem – Św. Józef – opiekun naszych Rodzin.


Przesłanie św. Maksymiliana - 80. lat męczeństwa

Św. Maksymilian chce powiedzieć: nie jesteśmy gorsi od reszty Europy! Godności katolika i Polaka w nas nie zabito - mówił wikariusz generalny zakonu Franciszkanów o. Jan Maciejowski.


40. Sesja Kolbiańska

12 sierpnia odbyła się XL, jubileuszowa edycja Sesji Kolbiańskiej, połączona z promocją książki o. prof. Zdzisława Kijasa "Wyszyński. Narodziny nowego człowieka" i dniem skupienia dla Krakowsko-Kieleckiego Oddziału Okręgowego.


Biegną do miejsca męczeństwa św. Maksymiliana Kolbego

Ośmioro biegaczy z Kalisza rozpoczęło swój bieg sztafetowy do Oświęcimia w ramach Pielgrzymki Biegowej Śladami Świętego Maksymiliana Kolbe zorganizowanej z okazji 80. rocznicy jego męczeńskiej śmierci.


80. rocznica śmierci św. Maksymiliana

W sobotę 14 sierpnia przypadać będzie 80. rocznica męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Kolbego franciszkanina i męczennika.


Sesja Kolbiańska - zapowiedź

12 sierpnia odbędzie się XL, jubileuszowa edycja Sesji Kolbiańskiej, od początku organizowanej przez oświęcimski oddział "Civitas Christiana". W tym roku odbywa się ona pod hasłem "Wolni w niewoli".


Oddał życie i zostawił nadzieję

Nie mogło nas zabraknąć w tym dniu w domu Matki w Niepokalanowie" - powiedziała rycerska Niepokalanej z Gdańska.


Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w Harmężach

Prawie 90 osób w niedzielne popołudnie zgromadziło się w kościele franciszkańskim w Harmężach na Eucharystii, podczas której małżonkowie odnowili swoje przyrzeczenia.


Konkurs muzyczny zakończony

Pierwszy Ogólnopolski Konkurs Muzyczny na pieśń ku czci św. Maksymiliana zakończony. Gratulujemy wszystkim, którzy przysłali swoje prace.


Eucharystia i Maryja - Rekolekcje MI w Harmężach

W miniony weekend w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach odbyły się rekolekcje dla członków Rycerstwa Niepokalanej.


Spotkanie Dzieci MI

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzinami i opiekunami na V Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci, które odbędzie się w Niepokalanowie 11 września 2021 r.


Rekolekcje Rycerstwa Niepokalanej

Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Niepokalanej i pragnących poznać duchowość św. Maksymiliana na rekolekcje Rycerstwa Niepokalanej, które odbędą się 9-11 lipca 2021 w Harmężach.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.