Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Diecezjalne Spotkanie Modlitewne w Żywcu

W dniu 18 maja w kościele p.w. św. Krzyża w Żywcu miało miejsce modlitewno-formacyjne spotkanie wspólnot Rycerstwa Niepokalanej z diecezji bielsko-żywieckiej. Comiesięcznym spotkaniom przewodniczy asystent diecezjalny o. Arkadiusz Bąk (OFMConv.) z klasztoru o. franciszkanów w Harmężach.


Pierwsza miłość MI

Droga ewangelizacji inspirowanej miłością Niepokalanej i miłością do Niepokalanej – to kierunek pracy Rycerstwa Niepokalanej na najbliższy czas, zarysowany podczas wiosennego spotkanie liderów MI w Niepokalanowie.


Zjazd w Krakowie-Łagiewnikach

III Zjazdu Rycerstwa Niepokalanej w Krakowie – Łagiewnikach w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w dniu 11.05.2019 r. prowadził ojciec Piotr Cuber – Asystent Prowincjalny MI, Dyrektor Centrum św. Maksymiliana w Harmęż i ks. Bogusław Nagel, asystent MI Archidiecezji Krakowskiej.


Zjazd MI w Krakowie

W najbliższą sobotę tj. 11 maja 2019 roku odbędzie III Zjazd Rycerzy Niepokalanej z trzech diecezji: krakowskiej, tarnowskiej oraz bielsko-żywieckiej.


Rekolekcje dla młodzieży w Zakopanem

Rycerstwo Niepokalanej Diecezji Kieleckiej organizuje wypoczynek o charakterze rekolekcyjnym dla młodzieży w przedziale wiekowym 15-17 lat w Zakopanem w dniach od 25 lipca do 2 sierpnia 2019 r.


ZAPROSZENIE do Żywca

18 maja 2019 r. zapraszamy na kolejne diecezjalne spotkanie modlitewno-formacyjne do Żywca.


Rekolekcje dla młodzieży

Rekolekcje w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach to czas wspólnoty, modlitwy, zabawy i refleksji. To wszystko w duchu wielkiego Polaka – św. Ojca Maksymiliana M. Kolbego, który ponad 100 lat temu założył Rycerstwo Niepokalanej, które gromadzi wokół „szaleńców Niepokalanej”.


XVIII Dni Kolbiańskie

W Centrum św. Maksymiliana w Harmężach od 5 do 7 kwietnia 2019 roku miały miejsce XVIII Dni Kolbiańskie, które przebiegły pod hasłem: „Z Niepokalaną w sercu Kościoła”.


Spotkanie ze św. Maksymilianem w Ciścu

Parafia p.w. św. Maksymiliana M. Kolbego w Ciścu była kolejnym miejscem na mapie spotkań modlitewno-formacyjnych dla rycerzy Niepokalanej z diecezji bielsko-żywieckiej.


Daj MU pić

  Oglądam oblicze Boga, który cierpi pragnienie, obchodzi cały obszar ziemi, woła i kołacze, szukając kto by Go napoił. Wiem,…


Nowi rycerze na Żywiecczyźnie

Diecezja Bielsko-Żywiecka zyskała nowych 86 rycerzy, którzy oddali Niepokalanej swoje życie. Wśród nich są nie tylko dorośli, ale także pojedyncze osoby przed osiemnastym rokiem życia.


ZAPROSZENIE na Diecezjalne Spotkanie Modlitewne do Ciśca

ZAPROSZENIE – CISIEC – 23.03.2019 r. -Diecezjalne spotkanie modlitewno – formacyjne MI „Jeżeli mamy swój cel osiągnąć, musimy więcej niż gdzie indziej być zjednoczeni wzajemnie. Gdyby zabrakło miłości wzajemnej między nami, gdyby się zaczęły niesnaski, to rzeczywiście może się wszystko rozlecieć.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.