Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Spotkanie opłatkowe w Ciścu

Spotkanie opłatkowe w Ciścu -28.01.2023 r.


Spotkanie opłatkowe w Żywcu

24 stycznia 2023 r. Rycerstwo Niepokalanej w Żywcu spotkało się na wspólnym opłatku i kolędowaniu.


Diecezjalne spotkanie opłatkowe w Harmężach.

21 stycznia 2023 r. w Harmężach na wspólnym opłatku spotkali się rycerze Niepokalanej diecezji bielsko- żywieckiej.


MI w Afryce

W dniach 2-11 grudnia 2022 r. delegat generalny ds. Rycerstwa Niepokalanej fr. Gilson Miguel NUNES i prezes międzynarodowy MI Miquel BORDAS PRÓSZYNSKI odwiedzili lokalne wspólnoty MI w Burkina Faso, na Wybrzeżu Kości Słoniowej i w Gabonie.


O. Arkadiusz Bąk - laureatem nagrody św. Maksymiliana.

W 129 rocznię urodzin św. Masymiliana Marii Kolbego, 8 stycznia 2023 r. o. Arkadiusz Bąk został laureatem nagrody św. Maksymiliana za działalność na polu ewangelizacyjnym.


Rycerzyk Niepokalanej - styczeń 2023

Rozpoczynamy kolejny rok z „Rycerzykiem Niepokalanej”. W numerze styczniowym czekają dalsze przygody naszych bohaterów...


Rycerzyk Niepokalanej - grudzień 2022

W grudniowym „Rycerzyku Niepokalanej” najmłodsi czytelnicy odnajdą ciekawe opowiadania. A w nich o modlitwie św. Maksymiliana, o wartościach, objawieniu Matki Bożej w Kibeho czy o Rudim – bohaterze Jezusa.


Rekolekcje SEN

W dniach 8-13 listopada 2022 r. w Niepokalanowie Lasku odbyły się kolejne rekolekcje w ramach programu Szkoły Ewangelizacji Niepokalanej.


Rekolekcje Kolbiańskie u Misjonarek

Franciszkanie wraz Misjonarkami Niepokalanej Ojca Kolbego pragną serdecznie zaprosić na Rekolekcje Kolbiańskie, które odbędą się w dniach 25-27 listopada 2022 r. w Domu Misjonarek w Harmężach.


Rycerzyk Niepokalanej - listopad 2022

Lektura listopadowego numeru „Rycerzyka Niepokalanej” pomoże najmłodszym odkryć jak ważne jest pragnienie zostania świętym i dostania się do nieba.


Rzym. Obchody 40. rocznicy kanonizacji św. Maksymiliana

16 października 1982 r. na Placu św. Piotra w Rzymie Ojciec święty Jan Paweł II kanonizował o. Maksymiliana Marię Kolbego. Wyjazd do Rzymu 40 lat później i udział w uroczystościach 40 lecia kanonizacji był potrzebą serca członków MI z Hiszpanii, Brazylii, Włoch i Polski. Nie mogło nas zabraknąć tam - w Rzymie, na Placu św. Piotra.


Rycerzyk Niepokalanej - październik 2022

W październikowym „Rycerzyku Niepokalanej” najmłodsi czytelnicy odnajdą ciekawe opowiadania. Na stronach „Rozważanie Ewangelii” przypomnienie o niedzieli misyjnej i o byciu misjonarzem.


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.