Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

III DIECEZJALNY KULIG RYCERSKI W CISCU

Spotkaliśmy się w salce katechetycznej w Ciscu, gdzie przybyłych przywitał opiekun duchowny MI Cisiec - ks. Proboszcz Marek Nieciąg.


Akcja Fatima 2020

Kapłani z Fatimy zorganizowali akcję modlitewną w intencji rodzin. Akcja w łączności z Fatimą na całym świecie odbędzie się 20 lutego 2020 r. W ramach tej akcji w godzinach od 20.00 do 21.00 czasu portugalskiego lub 21.00 do 22.00 czasu polskiego w Niepokalanowie przed Najświętszym Sakramentem zostanie odmówiony Różaniec święty w intencji rodzin.


Spotkanie modlitewno-formacyjne w Żywcu

Serdecznie zapraszamy 29 lutego 2020 r. na kolejne spotkanie modlitewno-formacyjne, które odbędzie się w Parafii Narodzenia NMP w Żywcu.


Nowy Prezes Rycerstwa Niepokalanej

Rycerstwo Niepokalanej Diecezji Bielsko-Żywieckiej od soboty 8 lutego 2020 roku ma nowego Prezesa, którym została Urszula Kraus z Bielsko-Białej.


Wybory Nowego Zarządu MI

W najbliższą sobotę 8 lutego 2020 roku w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach odbędą się wybory Nowego Zarządu Stowarzyszenia "Rycerstwo Niepokalanej" Diecezji Bielsko-Żywieckiej.


"Oddaj się Jemu" - komentarz do Ewangelii

W Centrum św. Maksymiliana w Harmężach powstał komentarz do Ewangelii na dzień Ofiarowania Pańskiego.


Spotkanie Diecezjalne na Karpackim

25 stycznia 2020 roku odbyło się pierwsze spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej Diecezji Bielsko-Żywieckiej.


W Ofiarowanie Pańskie oddali się Maryi

„Aby zostać rycerzem Niepokalanej nie trzeba być wyjątkowym katolikiem, należy tylko oddać się Niepokalanej” – powiedział ks. Rafał Brzuchański 2 lutego 2020 r. w Święto Ofiarowania Pańskiego.


Pierwsze spotkanie formacyjne w Bojszowach

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie formacyjne MI, które odbędzie się w poniedziałek 27 stycznia 2020 roku o godz. 17:30 w Bojszowach.


Pierwsze spotkanie formacyjne w Górze

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie formacyjne MI, które odbędzie się w niedzielę 26 stycznia 2020 roku o godz. 16:30 w Górze k. Pszczyny.


Spotkanie modlitewno-formacyjne

Zarząd Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” Diecezji Bielsko-Żywieckiej zaprasza 25 stycznia 2020 r. na kolejne spotkanie modlitewno-formacyjne, które odbędzie się w Parafii pw. Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Bielsku-Białej na os. Karpackim.


Materiały formacyjne dla młodzieży

Konspekty spotkań dla animatorów i pomoce multimedialne dla wspólnot Rycerstwa Niepokalanej to temat zmagań zespołu rycerzy, który w sobotę 11 stycznia 2020 r.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.