Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Spotkanie formacyjne MI

W sobotę 9 stycznia 2021r. odbyło się online spotkanie formacyjne Rycerzy Niepokalanej zorganizowane przez Centrum św. Maksymiliana w Harmężach. Tematem konferencji, którą wygłosił o. Arkadiusz była: Niepokalana.


Nowenna - materiały - styczeń 2021

Zapraszamy do pobrania materiałów duszpasterskich, które pomogą nam przeprowadzić w swojej parafii nowenny przed 80. rocznicą męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana (2021).


Prezent na 127. urodziny św. Maksymiliana Kolbego

Franciszkanie z Centrum św. Maksymiliana w Harmężach w 127. rocznicę urodzin św. Maksymiliana Kolbego przygotowali mały prezent: audycję maryjną, którą po raz pierwszy prowadziła z rycerzami Niepokalanej prezenterka.


Rycerzyk Niepokalanej - styczeń 2021

Zachęcamy dzieci do lektury styczniowego „Rycerzyka Niepokalanej”. A w nim nowe ciekawe działy m.in. rozważanie Ewangelii, opowiadanie w odcinkach o objawieniach Maryi w La Salette.


Nazaret - moim domem - zaproszenie

Chcielibyśmy zaprosić Was serdecznie do wzięcia udziału w akcji modlitewnej „Mój Nazaret – zapłoń światłem Chrystusa”, która odbędzie się w dniach 25.12.2020 – 2.02.2021.


Dzięki nim jesteśmy z Maryją!

W tym roku minęło 5 lat od wyniesienia na ołtarze Męczenników z Pariacoto – Michała i Zbigniewa. Biuro Promocji Kultu Męczenników z Pariacoto rozszerza ich kult w wielu krajach na całym świecie...


Rycerzyk Niepokalanej - grudzień 2020

Zachęcamy dzieci do lektury grudniowego „Rycerzyka Niepokalanej”. W numerze m.in. o tym, że jesteśmy posłami do bycia apostołami Dobrej Nowiny, o pierwszej szopce zbudowanej przez św. Franciszka...


Nowenna do św. Maksymiliana - materiały

Zapraszamy do pobrania materiałów duszpasterskich, które pomogą nam przeprowadzić w swojej parafii nowenny przed 80. rocznicą męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana (2021).


Materiały Formacyjne i Biuletyn

Oddajemy w Wasze ręce Materiały Formacyjne dla Wspólnot Rycerstwa Niepokalanej oraz Biuletyn.


Rycerzyk Niepokalanej - listopad 2020

Zachęcamy dzieci do lektury listopadowego Rycerzyka Niepokalanej. W numerze m.in. o dziękczynieniu po Komunii świętej, życiu św. Franciszka, spotkanie z królem Augustem III Sasem oraz początek historii Guido – małego bohatera Jezusa.


Konkurs Muzyczny

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na pieśń ku czci św. Maksymiliana z okazji 80. rocznicy męczeńskiej śmierci, która przypada 14 sierpnia 2021r.


80 lat temu oddał życie za brata - Maksymilian

14 sierpnia 2021 roku przeżywać będziemy 80. Rocznicę męczeńskiej śmierci św. Ojca Maksymiliana M. Kolbego.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.