Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

ZAPROSZENIE do Rychwałdu

SPOTKANIE DIECEZJALNE RYCERZY NIEPOKALANEJ W RYCHWAŁDZIE W dniu 23 lutego 2019 roku Stowarzyszenie “Rycerstwo Niepokalanej” Diecezji Bielsko -Żywieckiej zaprasza na spotkanie modlitewno-formacyjne do Rychwałdu. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00, a zakończy około 13.00.


Formacja animatorów MI

Formacja w SEN ma przede wszystkim rozbudzić ducha ewangelizacyjnego. Ma również pomóc rozeznać powołanie na animatora Rycerstwa Niepokalanej (MI) oraz przygotowywać do tej posługi.Rocznica wyboru Prezes MI

Dokładnie 3 lata temu delegaci wspólnot lokalnych Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej Diecezji Bielsko-Żywieckiej wybrali na swoją przełożoną p. Urszulę Kraus z parafii św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.


Ferie u Franków VI

W styczniu 2019 roku odbyła się VI edycja „Ferii u Franków” w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach. Przybliżyliśmy uczestnikom treści dotyczące stworzenia człowieka i świata.


Audycje Rycerstwa Niepokalanej

Od stycznia 2019 audycje Rycerstwa Niepokalanej można słuchać także w Radio Fara.


II Kulig Rycerski w Ciścu 19.01.2019 r.

Pięknego styczniowego dnia do Ciśca przyjechali przedstawiciele Rycerzy Niepokalanej Diecezji Bielsko-Żywieckiej z asystentem diecezjalnym - o. Arkadiuszem Bąkiem, asystentem prowincjalnym - proboszczem parafii Harmęże o. Piotrem Cuberem oraz Panią prezes MI Urszulą Kraus.


Spotkanie modlitewne w Harmężach

12 stycznia 2019 r. rycerze Niepokalanej diecezji bielsko-żywieckiej przybyli licznie do Harmęż na kolejne już, a pierwsze w tym roku spotkanie modlitewno-formacyjne.


Spotkanie diecezjalne Rycerzy w Harmężach

W najbliższą sobotę, 12 stycznia 2019 r. Stowarzyszenie "Rycerstwo Niepokalanej" Diecezji Bielsko-Żywieckiej zaprasza na spotkanie modlitewno-formacyjne do Harmęż.


Rzym zatwierdza MI

Dziś mija 97 lat od dnia, w którym Stolica Apostolska w osobie kard. Basilio Pompilj zatwierdza "Pobożny Związek Rycerstwa Niepokalanej".


Zakończenie roku

W sobotę, 29 grudnia 2018 roku w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach, Rycerze Niepokalanej oraz zaproszeni goście pożegnali kończący się rok radosnym spotkaniem przy stole Eucharystycznym a także biesiadnym.


Gala wręczenia nagrody

6 stycznia 2019 roku o godzinie 17:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury już po raz trzeci odbędzie się Gala wręczenia Nagrody św. Maksymiliana Marii Kolbego za zaangażowanie w działalność ewangelizacyjną i apostolską w diecezji bielsko-żywieckiej.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.