Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Audycje Rycerstwa Niepokalanej

Od stycznia 2019 audycje Rycerstwa Niepokalanej można słuchać także w Radio Fara.


II Kulig Rycerski w Ciścu 19.01.2019 r.

Pięknego styczniowego dnia do Ciśca przyjechali przedstawiciele Rycerzy Niepokalanej Diecezji Bielsko-Żywieckiej z asystentem diecezjalnym - o. Arkadiuszem Bąkiem, asystentem prowincjalnym - proboszczem parafii Harmęże o. Piotrem Cuberem oraz Panią prezes MI Urszulą Kraus.


Spotkanie modlitewne w Harmężach

12 stycznia 2019 r. rycerze Niepokalanej diecezji bielsko-żywieckiej przybyli licznie do Harmęż na kolejne już, a pierwsze w tym roku spotkanie modlitewno-formacyjne.


Spotkanie diecezjalne Rycerzy w Harmężach

W najbliższą sobotę, 12 stycznia 2019 r. Stowarzyszenie "Rycerstwo Niepokalanej" Diecezji Bielsko-Żywieckiej zaprasza na spotkanie modlitewno-formacyjne do Harmęż.


Rzym zatwierdza MI

Dziś mija 97 lat od dnia, w którym Stolica Apostolska w osobie kard. Basilio Pompilj zatwierdza "Pobożny Związek Rycerstwa Niepokalanej".


Zakończenie roku

W sobotę, 29 grudnia 2018 roku w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach, Rycerze Niepokalanej oraz zaproszeni goście pożegnali kończący się rok radosnym spotkaniem przy stole Eucharystycznym a także biesiadnym.


Gala wręczenia nagrody

6 stycznia 2019 roku o godzinie 17:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury już po raz trzeci odbędzie się Gala wręczenia Nagrody św. Maksymiliana Marii Kolbego za zaangażowanie w działalność ewangelizacyjną i apostolską w diecezji bielsko-żywieckiej.


Klip o Rycerstwie Niepokalanej

Akademicka Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej zrealizowała klip promujący MI.


Zmiany personalne w Zarządzie MI

Zarząd Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” Diecezji Bielsko-Żywieckiej w dniu 24 września 2018 roku przyjął pisemną rezygnację z pełnienia obowiązków Sekretarza Zarządu Diecezjalnego MI Diecezji Bielsko-Żywieckiej Jerzego Kupnickiego.


Oddali Maryi siebie

Od 8 grudnia 2018 r. Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle ma około 200 osób, które uroczycie oddały swoje serce Niepokalanej w Jej święto.


Nowi Rycerze Niepokalanej w Krakowie

„Oddanie Jej ma mieć tak totalny charakter, że powinno służyć przemienieniu się w Maryję. To Ona ma mówić i działać przez tego, kto się Jej oddaje.


Pierwsza rocznica Studio Maks

W poniedziałek 19 listopada 2018 r. mija dokładnie rok czasu od zorganizowania sprzętu, który posłużył do nagrywania audycji radiowych w Harmężach. W bardzo spartańskich warunkach udało się nagrać pierwszą zapowiedź audycji właśnie 19 listopada 2017 roku.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.