Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

powrót do listySpotkanie Liderów MI w Harmężach

Spotkanie Liderów MI w Harmężach

Franciszkanie z Centrum św. Maksymiliana w Harmężach zapraszają na spotkanie Liderów Rycerstwa Niepokalanej, które odbędzie się w dniach 5-7 października  2018 r. w Harmężach k. Oświęcimia.

Tym razem liderom będzie przyświecał temat „Ewangelizacja w komunii”, który ma na celu pobudzić wspólnoty do zaangażowania przede wszystkim poprzez osobistą modlitwę, cierpienie a także działania podejmowane dla dobra Kościoła.

Dlatego serdecznie zapraszamy wspólnoty do włączenia się w formowanie nowych liderów – ewangelizatorów, aby jak tego pragnął św. Maksymiliana M. Kolbe z zapałem i oddaniem „zdobywać dusze dla Chrystusa przez Niepokalaną”.  

Spotkania liderów - organizowane w Centrum św. Maksymiliana od 2008 r. są przeznaczone dla aktywnych członków Rycerstwo Niepokalanej, którzy pełnią w swoim wspólnotach funkcję prezesów, animatorów, bądź liderów.

Spotkania mają na celu pogłębienie duchowości osób, które są odpowiedzialne za formację w swoich wspólnotach, pomagają kapłanowi w ich prowadzeniu, biorą na siebie większą odpowiedzialność za wspólnotę MI do której należą.

W programie oprócz wykładów poszerzających horyzonty wiary, jest czas na wspólną modlitwę oraz na integrację z członkami MI z innych wspólnot. Spotkanie w 2016 r. ma być pomostem pomiędzy Jubileuszowym Rokiem Miłosierdzia, a duszpasterskim wezwaniem do głoszenia światu Ewangelii. Tytuł tegorocznego spotkania: „Idźcie i głoście światu Boże Miłosierdzie”.

Plan spotkania:

 

Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.